Logistiek en transport is een sector in beweging. Een stroom van goederen die vanaf de tekentafel tot in de winkel (webshop) moet worden geleid. De nieuws ontwikkelingen en (internationale) concurrentie maken het nóg interessanter om te werken in de dynamische wereld van logistiek, inkoop en transport. De vraag naar professionals, ZZP'ers of freelancers met inhoudelijk vakkennis van de logistiek, inkoop en transport groeit; de sector heeft vakmensen nodig op elk niveau. Van Chauffeur tot logistiek manager.
Gebruik jij een auto zakelijk, bijvoorbeeld een auto van de zaak? Dan is het goed om te controleren of je bijtelling moet betalen. Wanneer betaal je bijtelling? Als je meer dan 500 kilometer per jaar privé
Middels deze blog geven wij een reactie op de ontstane onrust bij ZZP’ers wat betreft de afschaffing van het handhavingsmoratorium Wet DBA dat in 2016 ingevoerd is. Wat is de Wet DBA?De Wet Deregulering
Op Prinsjesdag 2024 zijn er aanzienlijke veranderingen aangekondigd voor de autobelastingen, met name voor zakelijke rijders en mensen die elektrisch rijden. Hier zijn de belangrijkste wijzigingen vanaf 2025:1.
14-03-2025 | ZZPedia ®
20-09-2024 | ZZPedia ®
06-03-2021 | Special Deals
01-03-2021 | Special Deals
Bel naar 071- 20 32 155
of stuur ons een e-mail
Nieuws uit vakgebied, meld je aan!